Na skútri vzniklo lebo milujem jazdu na skútri a rád píšem. Pôvodne však celá stránka ani zďaleka nemala vyzerať tak, ako dnes. Mal to byť len blog o mojich cestách. Chcel som si tu zaznamenávať zážitky z ciest, a cez zimu, kedy nejazdím, ich pri horúcom nápoji čítať a spomínať na pekné chvíle. Ale veci sa rýchlo zmenili. Keďže rád chodím na skúter zrazy, napadlo ma pridať na blog aj článok, kde budú všetky blízke skúter akcie spísané. Teda aspoň tie, ktoré objavím. Dal som to zdieľať do FB skupiny a prišlo toľko ľudí a následne toľko správ, že som sa aj bál otvoriť messenger. Dnes ten článok videli tisíce ľudí.

Mrzelo ma, že sa ma mnohí z vás pýtali na všetko možné a ja som na veľa vecí nevedel odpovedať. Uvedomil som si, že informácií o skútroch, a pre skútristov je na webe málo. Väčšinou je všetko prispôsobené motorkárom a motorkám a ešte aj to je porozhadzované po viacerých weboch. Hej, chápem, že sa neoplatí budovať web a redakciu len pre skútristov, keď to na seba nezarobí. Ja som ale sám a primárne zarábam inde, a tak vzniklo Na skútri v tej podobe, v akej ho vidíte dnes. 

Nie, nechcem, aby to bol veľký portál, na to nemám časové kapacity ani peniaze. Nechcem ani konkurovať FB skupinám, ktoré sú ideálne na akútne rady, čo je so skútrom a podobne. Verím však, že dokážem vybudovať stránku, kde si začínajúci, ale aj dlho jazdiaci skútrista nájde potrebné informácie o tom, aby mohol jazdiť bezpečne a so všetkým čo treba. Stránku, kde sa človek dozvie čo je nové v komunite skútristov. Lebo tá je super a fakt stojí za to sa do nej zapojiť. A ešte tajne dúfam, že tu dokážem váhajúceho človeka zlanáriť, aby sa stal skútristom. Lebo je to super, brázdiť cesty na skútri. Keby sa mi ale nič z toho nedarilo, tak mi na brano@naskutri.sk napíšte čo vám tu chýba alebo čo by som mohol zlepšiť a ja sa posnažím to napraviť. Cíťte sa tu dobre, a ak ma niekde na akcii uvidíte, pokojne sa prihovorte. Budem rád.

Braňo

DOLEŽITÉ P.S. Je možné, že niektoré linky, ktoré vedú z môjho webu, sú affiliate linky. To znamená, že keď na ne kliknete a náhodou by ste na stránke, na ktorú ste sa preklikli niečo kúpili, ja z toho dostanem malú províziu. Nie od vás, vy neplatíte nič navyše, dostanem ju z kúpnej ceny od predajcu. Aby ste mali predstavu, ide v priemere asi o 3 % z ceny, ktorú zaplatíte. Takže si za to naozaj TMaxa alebo Hondu XAdv nekúpim. Pomôže mi to ale zaplatiť hosting webu, doménu alebo napríklad webovú šablónu. To sú stovky Eur ročne. Považujem za slušné vám to oznámiť, nech sme k sebe fér. Ďakujem za pochopenie. Príjemné čítanie.