Sebavedomý, dokonale spracovaný, odolný a zároveň elegantný skúter Yamaha NMAX 125 s perfektnými technickými parametrami.

Motor s premenným časovaním ventilov zrýchľuje tak, ako by doň Yamaha namontovala omylom väčší objem. Spotreba, ktorá sa pohybuje pri normálnej jazde na hodnote 2,2 l/100km je tiež skvelá a výrazne ušetrí peňaženku. Ergonómia skútra je príkladná a jazdné vlastnosti pripomínajú skôr motorku. Všetko je navyše podporené excelentnými brzdami, ktoré majú už v základe ABS.

Na skúter sa „poskladajú“ aj páni (alebo dámy) ktorých výška presahuje 180 cm. Úložný priestor pod sedlom sa zmestí integrálna helma a malý nákup, čo je v tejto kategórii perfektné. Komunikačná riadiaca jednotka Communication Control Unit (CCU) modelu NMAX 125 sa pomocou Bluetooth spáruje s vašim chytrým telefónom a zaistí vám prístup k dôležitým informáciám. A vďaka funkciám, ako je bezkľúčové zapaľovanie Smart Key, napájacia zásuvka a úložný priestor pod sedlom, bude váš každodenný život oveľa jednoduchší.