Je tu jar a sezóna začína aj nám, skútristom. A čo je lepšie, ako začať novú motosezónu na novom skútri? No jasné, začať ju na novej VESPE!

Ak si chceš vychutnávať jazdu v sedle legendy z Pontedery, teraz je na jej kúpu najlepšia príležitosť. Vespa Primavera 125, aj Vespa Sprint 125 sú výborné modely (Primaveru mám osobne otestovanú) za rozumné ceny a navyše s príjemným bonusom naviac.

Ku každému novozakúpenému modelu totiž až do 7. mája získaš aj voucher v hodnote 400 € na nákup príslušenstva. Ver mi, zíde sa.

Viem to z vlastnej skúsenosti. Vespu som si nedávno kúpil a rýchlo som zistil, že mi treba to, a ešte tamto, a aj hento by sa ešte zišlo. Aby som bol ale presný, pozri si napríklad plexi štít, nech ti nevyfúka úsmev z tváre, zadný nosič (alebo kľudne predný), nech uvezieš viac, prípadne rovno štýlový top case vo farbe tvojej Vespy, aby nebolo treba nič priväzovať.

Môžeš si samozrejme vybrať čokoľvek iné, ale toto sú veci, po ktorých sa s novým modelom budeš skôr či neskôr určite obzerať.

Takže, nezabudni, ak si teraz kúpiš novú Vespu Primaveru 125 alebo Vespu Sprint 125 u niektorého z oficiálnych dílerov značky Piaggio, či Vespa, nezabudni si vypýtať aj poukážku na 400 € nákup príslušenstva.